Začína play off!

Preview: 8. kolo

V najvyššej súťaži a v tretích ligách máme za sebou úspešne základnú časť. Na rade je populárne play-off, v ktorom často môže prekvapiť aj outsider. Poďme sa spoločne pozrieť na to, čo nás v nasledujúcom týždni čaká.

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je I.-uni-1024x507.jpg

Základnú časť nakoniec ovládol Superfutbal N3M. V poslednom kole zdolal po fantastickom zápase Papalalulu tesne 6:5. Na aktuálneho majstra súťaže sa po víťazstve bodovo dotiahol. Víťazstvo vo vzájomnom zápase posunulo N3M do čela. Prvou prekážkou v play-off budú pre N3M Predátori.

Viacnásobný rekordman UNILIGY postupuje do play-off z druhého miesta. Zápas s N3M ukázal, že to pre Papalalulu nebude v tomto ročníku také jednoduché a chalani budú musieť prepnúť na vyšší rýchlostný stupeň.

Tretie miesto si ustrážili červení diabli. Ligové stálice mali pomalší štart do ročníka, vo vyraďovacích bojoch ale plánujú ešte zamiešať karty. Cestu do semifinále sa im pokúsi skomplikovať GPS Ovsište.

V prvej lige urobili najväčší vietor chalani z Whitehorses. Partia okolo Števa Karolčíka a Františka Hečka ako jediná zatiaľ našla recept na N3M. Okrem toho potrápila aj Papalalulu a Red Devils. Určite s ňou treba počítať. Whitehorses si v prvom zápase vyraďovacej fázy zmerajú sily s Engerau Boys. Prvý zápas skončil remízou 6:6 a aj nasledujúci sľubuje poriadne vyrovnanú bitku.

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je II.uni-utorok-1024x507.jpg

V druhých ligách budeme pokračovať odvetami. MT Team v treťom kole porazil MFC Metod 5:4 a dočasne sa prebojoval do čela tabuľky. O niečo podobné sa pokúsi aj v odvete.

To by však iClinic zároveň musel stratiť body s BLMN. Ten v minulom zápase neuspel práve proti MT Teamu a prehral súboj o druhé miesto tabuľky. Šancu zabojovať o postup do prvej ligy dostanú iba dvaja najlepší. Pre hráčov BLMN pôjde o kľúčový zápas sezóny.

Dve najhoršie mužstvá naopak vypadnú do tretej ligy. Jedným z nich je zatiaľ Sportclinic, ktorý dostane v utorok obrovskú šancu odlepiť sa z ligového dna. Zároveň dostane šancu na revanš. V prvom vzájomnom zápase totiž podľahol FC Bespiritanolu tesne 4:5. V prípade víťazstva Sportclinic Bespiritanol preskočí.

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je II-stvrtok-1024x507.jpg

Jediným tímom, ktorý v “medziročníku” nestratil ani jeden bod je po minulom týždni Vesmírne Goro. Vo štvrtok si pôjde za ôsmim víťazstvo v rade. Do cesty sa mu postaví posledný tím tabuľky. MFC Warthog sa pokúsi lídra potrápiť viac ako naposledy. Prvý vzájomný duel prehral 1:7.

Legendy BPN vyhrali minulý týždeň svoj prvý zápas v ročníku a obnovili nádeje na udržanie sa v druhej lige. Na toto víťazstvo však potrebujú okamžite nadviazať. Bude to však nesmierne náročné, pretože sa im do cesty postaví druhý Pressburg Smokings, ktorý si potrebuje udržať náskok pred Young Boys.

Mladí chlapci z Bratislavy si v ďalšom zápase zmerajú sily s The Shadows a budú si chcieť napraviť chuť po minulotýždňovom sklamaní. Shadows sa naopak posnažia potvrdiť dobrý výkon z minulého zápasu a zvýšiť svoj náskok pred zostupovým pásmom.

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je III-utorok-1024x507.jpg

Atraktívne vyraďovacie boje uvidíme aj v tretích ligách. Najlepšiu východiskovú pozíciu si v poslednom kole vybojoval favorit na postup FC Corleone. V semifinále sa im do cesty postaví FC KAM, ktorý si účasť v play-off vybojoval v poslednom zápase riadnej hracej časti.

Gól za život bol suverénny prakticky celú sezónu. Prvú prehru chalani utrpeli až minulý týždeň. Budú ju chcieť hodiť čo najskôr za hlavu. Príležitosť dostanú v semifinále s Indi Vindi.

O konečné umiestnenie sa v prvom zápase pobije Superfutbal Team so Silver Foxes. Rivali si spolu zahrali minulý týždeň. Z víťazstva 6:4 sa tešil Superfutbal Team. Líšky majú šancu na revanš.

O siedme miesto sa v dvojzápase pobijú Záhradkári s Die Mannschaft. Práve proti Mannschaftu dosiahli Záhradkári jediné víťazstvo v súťaži a plánujú ho zopakovať.

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je III-stvrtok-1024x507.jpg

Béčko Red Devils bolo suverénne podobne ako Gól za život až do minulého kola. V ňom diabli prekvapivo podľahli Legendám 6:13. Napriek tomu neprišli o prvé miesto v tabuľke a zároveň o najlepšiu pozíciu v play-off. V semifinále uvidíme šláger rezervných tímov. Farma Engerau sa pokúsi diablom oplatiť tesnú prehru 6:7 z tretieho kola a postúpiť do finále.

Druhú semifinálovú dvojicu vytvorí Attack Šamorín a Hella Team. Nováčik prekvapil a body stratil iba v dvoch prípadoch. Aj preto obsadil druhé miesto v tabuľke. Hella Team si vybojoval účasť v poslednom kole. Po víťazstve poskočil na tretie miesto vďaka lepšiemu vzájomnému zápasu s Engerau.

O piate miesto sa v dvojzápase pobijú Legendy Futbalu s FC Diamond. Prvý vzájomný zápas sezóny ovládli Legendy 10:7.

Siedme miesto bude chcieť obsadiť tím FC Cool T. V súboji s posledným Kamikazde bude favoritom na úspech. Minulý týždeň ho zdolalo 9:1

Start a Conversation

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *