uniliga stream už tento týždeň

Znova sme si pre vás pripravili štúdio Uniliga a LiveStream z trhákov kola najvyššej ligy!

Uniliga je projekt, ktorý je známy tým, že sa snaží robiť pokrokové veci v malom futbale, jednou z nich boli aj LiveStreamy a štúdiá Uniligy. Tie nevynecháme ani tento rok, chýbať nebude priamy prenos vysielaný na fb stránke Uni-liga.sk liga v malom futbale, a ani štúdio pred zápasom.

Do Livestreamu sa dostali trháky našeho 4. kola najvyššej ligy, v ktorých sa predstaví o 20:00 Papalalulu proti Mystery MFC a o 21:00 si zmerajú sily hráči Red Devils s N3M Superfutbal.

Hráči Mystery MFC bojujú o loptu

Papalalulu a N3M Superfutbal sú znova horúcimi kandidátmi na zisk ligového primátu a v úvodných kolách to oba tímy aj patrične potvrdili. Spoločne s Red Devils sa tieto celky radujú zo zisku všetkých bodov, no každý veľmi dobre vie, že je za nami len začiatok celoročnej ligy, stať sa tak môže všeličo. A teraz sú na rade vážne skúšky kvality. Papalalulu sa musí koncentrovať, keďže prvú stratu bodov Menežérom pripravilo v poslednom kole práve Mystery (ktoré vyhralo nad Menežeris 5:3). To síce zmenilo svoj manažment, no duša a srdce tímu ostali vcelku.

na obrázku aj Jakub Holeš v bielom drese – N3M Superfutbal

N3M Superfutbal už má za sebou náročnejšie duely, Holešovci sú však stopercentní, keďže vyhrali aj nad Mystery a Engerau Boys v prvých kolách. Red Devils nemalo v rozpise až taký náročný žreb od začiatku ligy no posledne sa tento tím trápil s nováčikom s názvom Predators, ktorý vyhrával po polčase 1:0, napokon však diabli vyhrali 5:3.

Nová posila Devils Matej Malecký v strede

Polhodinu pred prvým zápasom a teda 19:30 začneme so štúdiom, v ktorom bude pripravený hosť komentovať momentálne dianie v lige a tiež prezradí aj niekoľko zaujímavých informácii zo sveta našej reprezentácie v malom futbale, ktorá sa už doslova o pár dní predstaví na MS malého futbalu na Kréte.

Nevynechajte naše zápasy ako na tríbúne tak i na internete na fb – uni-liga.sk – liga v malom futbale!

Start a Conversation

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *