Uniliga odštartovala nový ročník

Už sa píše sezóna 2019/20!

Uniliga odštartovala svoj 6-ty ročník aj prvou ligou, ktorá sa začala o týždeň neskôr kvôli zmene reflektorov na Garde, ktoré nám spríjemňujú zábavu omnoho väčším svetelným efektom ako po minulé roky!

Po úvodných kolách si tak trošku zmapujeme dianie na našich trávnikoch. V II. lige Utorok momentálne tabuľku vedie jeden z najväčších favoritov na titul a ním je I Clinic Cafe CF s kapitánom Dušanom Pašekom, ktorý je priebežne najlepším strelcom celej súťaže s 10-imi gólmi. Druhé a tretie miesto patrí Jokeritu a Whitehorses.

“Je to zásluha mojich spoluhráčov, ktorí ma nachádzaju’ výbornými prihrávkami a asi je to aj mojím výberom miesta, že stojím tam kde mám.” Najlepší strelec ligy Dušan Pašek z tímu I Clinic Cafe CF.

V II. KartOne Unilige Štvrtok sú taktiež dva 6 bodové celky, ktoré sa pobijú o miesto v najvyššej lige. Sú nimi FC BPN Legends a The Shadows. Rátať, ale v súboji o titul samozrejme treba aj s Pressburg Smokings a Kart One Teamom. Na prvý pohľad je jasné, že táto liga bude rozhodne veľmi atraktívna aj z pohľadu udržania sa tímov v II. lige. Bez bodu totiž zatiaľ márne hľadajú cestu za úspechom Black Cats, Warthog Pistons a Red Devils B. Najlepším strelcom tejto ligy je Martin Caňo s 5-timi zásahmi.

“Určite vnímame každou sezónou náš progres. Sme veľmi spokojní s doterajšími výsledkami ako aj s našou hrou, keďže sme po prvýkrát v našej histórii po 2 kolách na čele tabuľky!” – Martin Seko, kapitán The Shadows.

III. Uniliga Utorok je zatiaľ v réžii FC Kam a nováčika z MT Teamu, oba tímy sú momentálne 100%-né. Bez bodu sa momentálne nachádzajú na posledných miestach Záhradkári a Z ničoho nič. No času do konca základnej časti je stále dosť. Najlepším strelcom je momentálne Tomáš Frantz so 6-imi gólmi z FC Kam.

III. Uniliga Štvrtok má 9 členov a preto si tento týždeň dal prestávku tím Legendy futbalu. Young Boys spoločne s Blue Dragons majú po dvoch zápasoch 6 bodov. Najväčším prekvapením je zatiaľ hľadanie sa FC COOL T, ktoré najbližšie čaká náročný súper a to práve líder tabuľky Young Boys. Najlepší strelec je Emil Omasta zo Superfutbalu.

Prejdeme aj k našej výkladnej skrini, ktorou je I. Uniliga. Tá ma za sebou len jedno kolo, aj preto hodnotiť ako to vyzerá tabuľke by bolo riadne pritiahnuté za vlasy. Favoriti však nesklamali a tímy ako Papalalulu, Menežeris, N3M, či Red Devils získali z úvodných stretnutí pohodlné víťazstvá.

Zaujímavé však bude druhé kolo, v ktorom na seba narazí Mystery s N3M Superfutbal a rovnako o 21:00 to bude duel Red Devils – Engerau Boys, ktorý patrí medzi tie najlákavejšie z kola. Atraktívny bude určite aj duel nováčika z Predators, ktorý sa predstaví proti Boro Hakam, čo je súper z iného súdka ako Papalalulu, keďže majster v úvodnom kole potvrdil svoju dvojročnú ligovú dominanciu hneď niekoľkými krásnymi kúskami. Menežeri sa možno potrápia s Heritage, ktorý je veľmi nevyspytateľný, no verte tomu, že ak to nebude zápas dramatický, tak bude absolútne jasný v prospech výberu Jožka Kapičáka.

Start a Conversation

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *