Uniliga aj mimo hlavného mesta

UNILIGA sa hrá aj mimo Bratislavy

V minulom roku sa Uniliga začala hrať v Trenčíne a Senci, kde sa s touto značkou spojili dve tradičné súťaže, ktoré v rámci projektu Uniliga využívajú výhody silnej značky. V Trenčíne sa MUMF Trenčín premenoval na MUMF Uniliga Trenčín a v Senci sa Slavia Senec premenovala na Uniliga Slavia Senec. Naše partnerské súťaže od Uniligy získavajú materiálnu podporu, majú tiež šancu nominovať svojich hráčov do reprezentácie, víťazi získavajú od RM Uniligy aj vecné ceny ako napr. sadu dresov. Najlepšie tímy z každej ligy sa tiež dostanú aj na Majstrovstvá Slovenska v malom futbale 2019, o ktorých vás v priebehu budúceho týždňa budeme informovať bližšie. Uniliga tiež svojim partnerským ligám zabezpečuje všetko potrebné pre natáčanie zápasov na SPORTVIDEO a poskytuje tiež info-servis pre súťaž. Tvorbu stránky, jej správu vrátane štatistík bez nákladov pre danú ligu. V príprave je aj projekt PSL (prvej slovenskej ligy v malom futbale).

SLAVIA UNILIGA SENEC

https://sport.video/uniliga-ba/senec/palermo-vs-tulo-balo-904028796/f87e6bf7-b704-4bc9-b2b7-5b94ae4c666f

Momentálne sa náš projekt rozširuje aj do ostatných miest, najnovším prírastkom v Unilige sú aj ligy v Žiline a Hlohovci. V Žiline sa liga odštartovala už tento štvrtok a hlavným organizátorom v tomto regióne je Michal Kubošek, ktorý má za sebou bohaté skúsenosti s tvorbou súťaže malého futbalu. “Malý futbal sa u nás teší čoraz väčšej priazni a mojim cieľom je v Žiline dosiahnuť rovnako silnú ligu ako má Bratislava či ostatné mestá. Žilina ma obrovský potenciál a som si istý že s pomocou RM Uniligy sa nám ho za pár sezón podarí aj čo najviac využiť. Práve RM Uniliga mi poskytuje výborné zázemie na stabilizovanie a rozrastanie sa našej Žilinskej ligy. Taktiež je mojim cieľom sa zapojiť do projektu celoslovenskej ligy a pripraviť minimálne jedno mužstvo z našej ligy tak, aby bolo konkurencieschopné aj na Majstrovstvách Slovenska,” konštatoval Kubošek.

MUMF UNILIGA TRENCIN

V Hlohovci sa spustí liga s názvom HLMF Uniliga už tento štvrtok, jej zakladateľ Samuel Svíba hráva aj bratislavskú Uniligu a jej kvalita a organizácia bola tiež jedným z dôvodov, prečo sa pridal do tohto už nie bratislavského ale regionálneho projektu. “S RM Uniligou som sa rozhodol spolupracovať z dôvodu ich dlhoročných skuseností v Bratislave a výbornej infraštruktúre, prístupe k tímom, čo som mohol zažiť sám na vlastnej koži, keďže Uniligu hrávam takmer od jej začiatkov,” konštatoval Samuel Svíba.

Ihrisko HLMF Uniligy v Hlohovci

Uniliga rozbieha ligu aj v Skalici tá sa síce na jeseň neotvorila svoje brány, ale tento zámer sa rozhodne podarí uskutočniť na jar.

K novinkám ohľadom regiónov sa vyjadril aj zakladateľ projektu Robert Kmeťo. ,, Našim cieľom je to aby Uniliga bola čo najsilnejšia a čo najkvalitnejšia. Dôležité teda je aby sme v každom regióne dosiahli čo najväčšiu kvalitu poskytovaného servisu, za predsedami oblastných súťaží budeme pevno stáť, to znamená, že ak budú mať akýkoľvek problém, sme im ihneď k dispozícii. Čím silnejšia bude totiž bude každá liga, tým silnejší bude aj samotný projekt. Veríme, že svorne Róbert Mak Uniligu posunieme znova na vyšší level.”

Okrem organizačnej sily značka Uniligy prináša aj marketingovú silu, ktorá je ruka v ruke o získaním nového partnera pre každú ligu. Tímy pocítia výhody tohto partnerstva prakticky okamžite. Presné indície sa dozviete v samotných súťažiach preto neváhajta a pridajte sa do našeho projektu v mestách – Bratislava, Trenčín, Senec, Žilina, Hlohovec či Skalica.

Start a Conversation

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *