UNI Winter Cup pokračuje v Bratislave 5.1.2018! Nitra pozná víťaza kvalifikácie

V Nitre sa 9.12.2018 uskutočnila prvá kvalifikácie na záverečný turnaj Uni Winter Cup FINAL, ktoré sa bude hrať 15.2 v Pezinskej mestskej hale. Cekovo sa na kvalifikácii zúčastnilo 15 tímov, ktoré mali zastúpenie z domácej Nitry, Prievidze, Trnavy či Bratislavy. Z 5 členných skupín do záverečných bojov postúpili dvaja najlepší v skupinách a dvaja najlepší z tretieho miesta.

Z Bratislavskej Uniligy boli v zastúpení tímy Red Devils, Menežeris, Dinamo Rakija, Záhradkári a zmiešaný tím z FC COOL T pod názvom FC Ružinov. Našim tímom sa v celkom silnej konkurencii darilo postúpiť do vyraďovacej fázy do ktorej sa dostalo Dinamo Rakija, Red Devils, FC Menežeris. Z trojice sa do záverečného zápasu dostal tím pod taktovkou Jozefa Kapičáka FC Menežeris, ktorí nakoniec podľahol na penalty domácemu tímu s názvom Túlavé citróny, ktorý sa zároveň stal víťazom tejto kvalifikácie. Na treťom mieste skončil FC GB Minners z Prievidze, ktorý sa podobne ako Menežeris, Túlavé citróny prebojoval do záverečného turnaja. Dinamo Rakija a Red Devils padli svojim štvrťfinálovým súperom v štvrťfinále po penaltách.

Ďalší turnaj sa bude konať v Bratislave v hala Mladosť, ktorá je známa aj vďaka konaniu množstva zaujímavých futsalových duelov. Do tohto turnaja sa nahlásili už záujemcovia z ligy. Do turnaja sa môže prihlásiť 12 tímov, s tým., že predbežný záujem eviduje vedenie súťaže už od 8 tímov. V prípade záujmu sa nahlasujte do správy na našej fb stránke, prípadne Robertovi Kmeťovi – 0948 443 505 alebo na mail info@uni-liga.sk. Ďalšie turnaje sa budú konať v termínoch 20.1. 2019 na palubovke v Pezinku, ktorá je zároveň aj finálová, keďže práve tu sa uskutoční 15.2. finálový turnaj. A kvalifikácia sa znova vráti do Nitry v dátume 3.2.

Vidíme sa v hale!! UNI WINTER CUP 2019

Start a Conversation

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *