Suverénne víťazstvo Ovsišťa, Red Devils “B” schladilo nováčika

Review: 6. kolo

Šieste kolo je históriou UNILIGY a my si tradične zrekapitulujeme to najpodstatnejšie, čo sa v jednotlivých zápasoch odohralo…

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je I.-uni-1024x507.jpg

Po piatom zápase sa na prvé miesto elitnej súťaže vrátil tím Papalalulu. Vedenie v súťaži si udržal aj po šiestom kole, v ktorom zdolal chalanov z FC Engerau Boys. Stretnutie bolo pomerne vyrovnané, favorit rozhodol o víťazstve až po zmene strán. Zápas Papalalulu – Engerau Boys nakoniec skončil 7:4.

Predátorom sa nepodarilo získať bod ani na šiesty pokus. Futbalisti GPS Ovsište im nič nedarovali a zvíťazili s veľkým prehľadom 12:1.

Chalani z Whitehorses nie sú bielym, ale čiernym koňom súťaže. Opäť to potvrdili v súboji s prvoligovou stálicou, ktorú obrali o dva body. Whitehorses po vynikajúcom výkone v druhom dejstve remizovali s Red Devils 5:5 a posunuli sa na štvrté miesto tabuľky.

N3M sa z prvej ligovej prehry spamätal a na šláger ročníka, ktorý odohrá budúci týždeň s Papalalulu sa naladil víťazstvom. Superfutbal porazil Sportwell 16:10.

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je II.uni-utorok-1024x507.jpg

V druhých ligách začalo prvé kolo odviet. Viacero tímov tak dostalo šancu oplatiť rivalom prehru z prvého vzájomného zápasu. Prvému tímu, ktorému sa to podarilo bol iClinic Cafe. S MFC Metod odohral iClinic ďalší nesmierne vyrovnaný zápas. V tomto prípade však bral tri body on. iClinic zdolal MFC Metod 8:7 a posunul sa do čela druhej najvyššej súťaže.

Podarilo sa mu to vďaka zaváhaniu MT Teamu, ktorý nestačil na FC Bespiritanol. Aj v tomto prípade išlo o vydarenú “pomstu”. Bespiritanol prehral prvý zápas 3:6, tentokrát sa ale tešil z víťazstva s MT Teamom v pomere 5:2.

Prehru z prvého vzájomného zápasu oplatil Sportclinicu aj tím BLMN. V prvom bol úspešnejší Sportclinic a zvíťazil 8:3. V odvete však ťahal za kratší koniec a podľahol BLMN 3:5.

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je II-stvrtok-1024x507.jpg

Vesmírne Goro potvrdilo svoje kvality aj v druhom zápase s Pressburgom. Druhý najlepší tím nedokázal obranu súpera prekonať ani raz a podľahol lídrovi 0:5.

Stratu Pressburgu využili chalani z Young Boys Bratislava, ktorí rozstrieľali BPN Legends v pomere 13:4. O trinásť gólov v sieti súpera sa postaralo až šesť hráčov Young Boys.

Warthog Pistons v prvom zápase sezóny remizoval s The Shadows 6:6. V odvete sa ale žiadna dráma nekonala. Shadows aj vďaka piatim gólom Daniela Kastla s prehľadom zdolalo Warthog 10:4.

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je III-utorok-1024x507.jpg

V predposlednom kole pred rozdelením súťaže sme sa výraznejšieho prekvapenia nedočkali. Obaja lídri zaknihovali ďalšie víťazstvo a udržali si náskok pred svojimi prenasledovateľmi.

Futbalisti tímu Gól za život zdolali Silver Foxes 8:4. FC Corleone splnilo povinnosť a s prehľadom zdolalo posledných Záhradkárov 10:2.

Vynikajúci výkon predviedli chalani z Die Mannshaft. Po gólovej prestrelke si za remízu 6:6 body podelili s Indi Vindi. Po zápase ale určite prišlo mierne sklamanie, pretože remízou sa borci pripravili o možnosť účinkovania v skupine o postup.

Do tej sa tlačia chalani z FC KAM, ktorí zdolali tabuľkového suseda. Superfutbal Team zdolali 7:4 a vystriedali ho v tabuľke jedno kolo pred koncom základnej časti na štvrtom mieste.

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je III-stvrtok-1024x507.jpg

Vo štvrtkovej súťaži sa poradie na prvých troch miestach podľa predpokladov nemenilo. Béčko Red Devils porazilo v šlágri kola Attack Šamorín rozdielom triedy a zvýšilo svoj náskok v čele na šesť bodov. Red Devils “B” – Attack Šamorín 3:0.

Stratu Šamorína nevyužila Farma Engerau, ktorá podľahla Hella Teamu tesne 4:5. Hella Team sa vďaka tomuto víťazstvu bodovo dotiahol na Farmu.

Rovnako ako Legendy futbalu, ktoré zdolali Kamikadze 7:2. Posledné kolo základnej časti tak bude mimoriadne zaujímavé. O dve miestenky do skupiny o postup sa pobijú do posledného kola až štyri mužstvá.

Okrem Engerau, Legiend a Hella Teamu je stále v hre aj FC Diamond. Ten si síce v šiestom kole skomplikoval situáciu, keď podľahol FC Cool T 6:7. V rukáve však má dohrávku tretieho kola s Kamikadze.

Start a Conversation

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *