Šláger pre N3M, lídri tretích líg utrpeli prvú prehru

Review: 7. kolo

Pomaly, ale isto sa v jednotlivých súťažiach blížime do finále. V prvej lige a v tretích ligách sme videli posledné kolá základnej časti a spoznali finálne zloženie play-off.

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je I.-uni-1024x507.jpg

Sportwell daroval tri body Red Devils bez boja. Obsadil tak siedmu priečku a v prvom kole play-off si zmeria sily s obhajcom trofeje.

Chalani z Papalalulu totiž podľahli v šlágri kola N3M. Superfutbal predviedol fantastický výkon od prvej minúty, vďaka čomu sa v poslednom kole vrátil na pozíciu lídra. Prvý polčas bol nesmierne vyrovnaný a skončil 3:3. Po zmene strán boli futbalisti N3M odmenení za zodpovedný výkon a pripísali si cenný skalp. N3M porazilo posledného majstra 6:5 a do vyraďovacích bojov postupuje z prvého miesta. V prvom kole narazí na Predátorov.

Predátori si nepripísali body do tabuľky ani v poslednom zápase. Engerau Boys splnili úlohu favorita a vyhrali 9:5. V ostrom zápase play-off si zmerajú sily s Whitehorses. Ich prvý vzájomný zápas skončil remízou 6:6.

Poslednú dvojicu vo vyraďovačkách vytvorí Red Devils s GPS Ovsište. Ako sme spomínali vyššie, červení diabli si oddýchli a energiu budú môcť využiť na chalanov z Petržalky. Tí prehrali posledný zápas základnej časti s Whitehorses celkom jednoznačne 0:7.

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je II.uni-utorok-1024x507.jpg

V druhých ligách pokračovali odvetné stretnutia. iClinic a MT Team si upevnili vedúce pozície v tabuľke. Líder tabuľky zvládol aj druhé stretnutie s tímom Sportclinic. Tentokrát to ale bolo o niečo náročnejšie ako pri prvom vzájomnom meraní síl. iClinic zdolal Sportclinic 6:3.

Dôležité víťazstvo zaknihovali chalani z MT Team. V priamom súboji o druhé miesto tabuľky zdolali BLMN 5:3. Tretiemu tímu súťaže nestačil na bodový zisk ani hetrik Lukáša Žilavého.

Z ligového dna sa odlepil MFC Metod, ktorý explodoval a zaknihoval veľkolepé víťazstvo. FC Bespiritanolu nasúkal tucet gólov a tešil sa z druhej výhry v súťaži. MFC Metod – FC Bespiritanol 12:2.

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je II-stvrtok-1024x507.jpg

Vesmírne Goro si aj naďalej hrá svoju vlastnú súťaž a suverénne si ide za postupom do prvej ligy. S The Shadows mal ale v druhom vzájomnom zápase predsa len trochu problémy. Vesmírne Goro nakoniec zdolalo The Shadows 9:6 najmä vďaka ďalším štyrom gólom Erika Szaba.

Druhú pozíciu v tabuľke si upevnil Pressburg Smokings. Tretí Young Boys Bratislava zdolal pomerne bez problémov 7:1. Gólové štatistiky si vylepšil najmä Thomas Issa, ktorý vsietil hetrik.

Legendy BPN sa dočkali prvého víťazstva. V súboji dvoch posledných celkov súťaže po vyrovnanom zápase nakoniec zdolali Warthog Pistons 5:3 a poskočili na predposledné miesto ligovej tabuľky.

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je III-utorok-1024x507.jpg

Tesne pred play-off sa na prvé miesto utorkovej tretej ligy prebojoval FC Corleone. V šlágri súťaže pripravil prvú prehru zatiaľ suverénnemu Gólu za život. V zápase o prvé miesto zdolal FC Corleone Gól za život 7:5. V play-off zmeria sily s FC KAM.

Ten si v poslednom zápase riadnej hracej časti tesne poradil s chlapcami z Die Mannshaft a len o chlp sa prebojoval do vyraďovacej fázy. FC KAM porazil Die Mannshaft 4:3.

Víťazstvo nepomohlo chalanom zo Superfutbal Team. Silver Foxes porazili 6:4, napriek tomu sa o postup v tejto sezóne nepobijú.

Naopak karty v play-off budú chcieť zamiešať futbalisti z Indi Vindi, ktorí splnili v poslednom zápase základnej časti papierové predpoklady a porazili posledných Záhradkárov 8:2. V semifinále play-off sa pokúsia Gólu za život oplatiť prehru 3:6 z druhého kola.

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je III-stvrtok-1024x507.jpg

Dve kolá pred koncom bolo jasné, že sa o postup pobije béčko Red Devils a Attack Šamorín. Otázne bolo, kto ich v play-off doplní. Red Devils B posledný zápas vypustili, čo využili Legendy futbalu. Ako prvé v ročníku zdolali Red Devils. Na postup do play-off to napriek tomu nestačilo. Legendy nepostúpili kvôli horšiemu vzájomnému zápasu s Hella Teamom.

Vo vyraďovacích bojoch si zahrá aj béčko Engerau Boys, ktoré v poslednom zápase zdolalo FC Diamond 4:3 a obsadilo štvrté miesto v tabuľke. V semifinále si o postup zahrá práve s Red Devils B, ktorému v prvom vzájomnom zápase podľahlo 6:7. V semifinále dostane šancu na odplatu.

Nováčik zo Šamorína sa so základnou časťou rozlúčil víťazstvom. Na play-off sa naladil pohotovým víťazstvom 12:5, ktoré dosiahol v súboji s FC Cool T.

Kamikazde nezvíťazilo ani v siedmom zápase súťaže. Súboj s Hella Teamom ani neodohralo a prehralo kontumačne 0:5. Hella Team vďaka tomu postúpil do play-off z tretieho miesta, keďže vo vzájomnom zápase porazil Legendy aj Engerau Boys. O postup do finále play-off sa pobije s Attackom Šamorín.

Start a Conversation

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *