Potrápia Whitehorses aj N3M?

Preview: 5. kolo

Tento týždeň nám ponúkne už piate kolo Uniligy. Spoločne sa pozrieme na to, čo jednotlivé mužstvá čaká…

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je I.-uni-1024x507.jpg

Prvú ligu v stredu odštartuje šláger kola. Whitehorses v 3. kole potrápili viacnásobného majstra súťaže a svoju kvalitu budú chcieť predviesť aj v súboji s lídrom tabuľky. V posledných dvoch kolách navyše dvakrát prehrali o dva góly. Ich túžba po víťazstve môže byť v súboji s N3M Superfutbal kľúčová.

Áčko červených diablov sa rozbiehalo trochu pomalšie. Dve posledné stretnutia však zvládlo a poskočilo na tretie miesto tabuľky. V ďalšom kole si bude chcieť pripísať ďalšie víťazstvo. V súboji s Predátormi bude favoritom.

Zaujímavý zápas uvidíme o deviatej medzi obhajcom trofeje a Sportwellom. Majster to zrejme nebude mať také jednoduché. Sportwell vyhral oba posledné zápasy, v ktorých nastrieľal 22 gólov!

Program elitnej súťaže uzatvoríme zápasom Ovsišta s Engerau Boys. Obom tímom sa doposiaľ podarilo vyhrať iba jeden zápas. Engerau má o bod viac za remízu s Whitehorses. Ďalšie body by sa určite zišli obom rivalom, aby si vybojovali čo najvhodnejšiu pozíciu pred play-off.

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je II.uni-utorok-1024x507.jpg

Jedným z prvých zápasov nového týždňa bude súboj iClinic Cafe CF s FC Bespiritanol. iClinic naposledy v súboji o prvé miesto podľahol MT Teamu a pokiaľ s ním bude chcieť udržať krok, tak si musí poradiť so štvrtým tímom tabuľky.

Chalani z MFC Metod sa po dvoch prehrách prepadli na piate miesto tabuľky. Doteraz nazbierali štyri body, rovnako ako ich dnešný súper BLMN. Obaja rivali majú v strede týždňa šancu odlepiť sa z ligového dna.

Ako sme spomínali vyššie, MT Team sa v poslednom kole dostal do čela. Pozíciu si bude chcieť uhájiť aj po piatom kole, v ktorom vyzve tretí Sportclinic.

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je II-stvrtok-1024x507.jpg

Štvrtkový program odštartuje suverénny líder 2. Uniligy. Vesmírne Goro zatiaľ nenašlo súpera, v štyroch zápasoch nastrieľalo dohromady 50 gólov a svoju silu bude chcieť potvrdiť aj v súboji s Legendami BPN.

Posledný výprask udelilo Vesmírne Goro mladým chlapcom z Bratislavy. Young Boys si budú chcieť napraviť reputáciu a vrátiť sa na víťaznú vlnu. Proti bude MFC Warthog Pistons.

S lídrom zatiaľ drží tempo iba Pressburg Smokings. V zápase s The Shadows nesmie poľaviť, inak sa mu bude strata na Goro doháňať len veľmi ťažko.

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je III-utorok-1024x507.jpg

FC KAM naposledy tesne podľahlo lídrovi tabuľky 4:5. Za svoj výkon sa chlapci rozhodne nemusia hanbiť. Ak ho zopakujú v súboji so Silver Foxes, tak sa im určite podarí nejaký bod uchmatnúť. Lišiaci sú však zatiaľ veľmi nevyspytateľní a rozhodne sa ich neoplatí podceniť.

Foxes v poslednom zápase podľahli Indi Vindi 5:8. Indi čaká v ďalšom kole ďalší rival zo stredu tabuľky. Superfutbal Team zatiaľ v štyroch zápasoch nazbieral rovnaký počet bodov. V minulom kole ale utrpel krutú porážku s Corleone. V utorok si môže napraviť chuť. Ak vyhrá, dostane sa na tretie miesto.

Líder tabuľky si bude chcieť pripísať piate víťazstvo. Záhradkári sú však povzbudení prvou výhrou a rozhodne budú kúsať.

Die Mannschaft v minulom kole nezvládol kľúčový zápas so Záhradkármi a dnes ho čaká ešte náročnejšia úloha. Do cesty sa mu totiž postaví ambiciózny tím FC Corleone

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je III-stvrtok-1024x507.jpg

Zaujímavé zápasy uvidíme aj vo štvrtkovej 3. Unilige. Piate kolo otvoria dve stretnutia. Béčko Engerau zmeria sily s FC Cool T. Hella Team sa po vzájomnom zápase pokúsi bodovo dotiahnuť na Legendy Futbalu.

Ťahákom súťaže bude súboj béčka červených diablov s FC Diamond. Líder tabuľky je zatiaľ stopercentný, FC Diamond je ale veľmi nevyspytateľný súper o čom sa v tejto sezóne presvedčili aj chlapci zo Šamorína.

Tí vyzvú v súboji nováčikov Kamikadze. To naposledy neodohralo zápas s FC Diamond a má teda o jeden odohraný zápas menej. V tom štvrtom sa pokúsi o svoje prvé víťazstvo v súťaži.

Start a Conversation

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *