Papalalulu v šlágri proti N3M, Gól za život preverí Corleone

Preview: 7. kolo

V prvej lige máme pred sebou posledné kolo základnej hracej časti pred play-off. Uzatvoríme ho šlágrom dvoch najsilnejších tímov súťaže. Zaujímavé zápasy nás ale čakajú aj v ostatných ligách…

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je I.-uni-1024x507.jpg

Predátori to majú v elitnej súťaží nesmierne náročné. Napriek viacerým dobrým výkonom obsadia bez ohľadu na posledný zápas posledné miesto v tabuľke. S určitosťou tak v prvom kole play-off narazia na prvý tím. Súpera spoznajú už v stredu večer.

Bude ním jeden z dvojice Papalalulu – Superfutbal N3M, ktorí sa stretnú v šlágri týždňa o deviatej. Bude to bitka dvoch najsilnejších mužstiev, ktorá rozhodne o najlepšom tíme základnej časti. Papalalulu stačí remíza, N3M musí obhajcu trofeje zdolať.

Tretiu pozíciu si bude chcieť uhájiť tím Red Devils. O ôsmej si zahrá so Sportwellom, ktorý môže v prípade víťazstva za určitých okolností poskočiť aj o dve miesta vyššie. Momentálne je predposledný, na štvrtý Whitehorses stráca iba dva body. O motiváciu tak bude mať postarané.

Rovnako ako chalani z Ovsišťa, ktorý preveria Whitehorses v priamom súboji. V prípade víťazstva môžu svojho najbližšieho súpera v tabuľke preskočiť a vybojovať si čo najlepšiu pozíciu pred play-off. Posledné kolo bude mimoriadne napínavé a dôležité. Môžeme sa tešiť na dychberúce súboje o každý meter.

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je II.uni-utorok-1024x507.jpg

V druhých ligách sú na programe odvety. Prvý zápas MFC Metod s FC Bespiritanol skončil remízou 8:8. Metod odvtedy bodoval iba v jednom zápase. V utorok sa pokúsi o ďalší bodový zisk.

iClinic v druhom kole nedal Sportclinicu šancu a zostrelil ho 9:0. Sportclinic bude mať šancu na revanš. Podobne ako MT Team, ktorý podľahol BLMN 3:5. Odvtedy sa však vzchopil a v utorok o deviatej to bude chcieť chalanom z BLMN dokázať.

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je II-stvrtok-1024x507.jpg

Chalani z Vesmírneho Gora si vybudovali rešpekt hneď od začiatku ročníka. Najmä v druhom kole, v ktorom nastrieľali The Shadows 19 gólov. Strelecky vtedy exceloval Erik Szabo. Najlepší strelec 2. ligy strelil v zápase 6 gólov.

Jeden z kľúčových zápasov druhej najvyššej súťaže bude na programe vo štvrtok o ôsmej. O druhé miesto sa pobije Pressburg Smokings s Young Boys Bratislava. Obaja rivali doteraz nazbierali zhodne dvanásť bodov.

Nemenej zaujímavá bude aj tretia bitka v súťaži. O prvé víťazstvo bude bojovať MFC Warthog Pistons s FC BPN Legends. Prvý zápas skončil remízou 5:5. Legendy prišli o dva body dve minúty pred koncom.

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je III-utorok-1024x507.jpg

Tretie ligy podobne ako prvú čaká posledné kolo základnej hracej časti. Potom sa obe súťaže rozdelia na skupinu o postup a na skupinu o konečné umiestnenie od piateho do ôsmeho miesta.

Na poslednú chvíľu sa môže prienik podariť jednému z dvojice Superfutbal Team a Silver Foxes. Jednému z nich sa to podarí iba v prípade víťazstva a ak FC Kam podľahne Die Mannschaft.

Indi Vindi si v súboji so Záhradkármi budú chcieť poistiť tretie miesto v tabuľke práve pred FC KAM. Záhradkári sa ale pokúsia o druhé víťazstvo v súťaži, vďaka ktorému by sa na poslednú chvíľu odlepili z dna.

Šláger o prvé miesto v tabuľke uvidíme o deviatej medzi Gól za život a FC Corleone. Corleone nečakane obrali o dva body strieborné líšky. V utorok majú šancu zdolať neporazeného lídra a vyhrať základnú časť.

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je III-stvrtok-1024x507.jpg

Vo štvrtkovej súťaži je to oveľa vyrovnanejšie a zamotanejšie. O posledné dve postupové miesta do skupiny o postup môžú zabojovať až štyri mužstvá. Najlepšiu východiskovú pozíciu má zatiaľ béčko Engerau Boys. V súťaži nazbieralo deväť bodov za tri víťazstvá podobne ako Legendy a Hella Team. Má však jednoznačne najlepšie skóre. V poslednom kole zmeria sily s rivalom v boji o postup. FC Diamond má šesť bodov, k dispozícii má však dohrávku s Kamikadze.

Posledný celok súťaže nezískal ani jeden bod a to sa posnaží napraviť v súboji s piatym Hella Teamom. Hella sa môže v poslednom kole prepracovať do prvej štvorky, takže rozhodne bude bojovať zo všetkých síl.

Attack Šamorín v minulom kole podľahol suverénnemu lídrovi 0:3 a v ďalšom kole si bude chcieť napraviť chuť. Okrem toho si bude chcieť uhájiť aj tretiu pozíciu pred Engerau Boys B.

Červení diabli splnili úlohu favorita a ovládli základnú časť. V poslednom kole môžu byť uvoľnení a práve to budú chcieť využiť Legendy Futbalu, ktoré túžia po skupine o postup.

Start a Conversation

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *