Papalalulu opäť v pozícii lídra, iClinic sa chystá na odvetu

Preview: 6. kolo

V prvej lige sa pomaly, ale isto chýlime ku koncu riadnej hracej časti. Mužstvá sa vo zvyšných dvoch zápasoch pokúsia vybojovať čo najlepšiu pozíciu pred play-off. V druhej lige začínajú odvetné stretnutia, tímy dostanú šancu na revanš…

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je I.-uni-1024x507.jpg

Šieste kolo elitnej súťaže odštartuje staronový líder tabuľky. Papalalulu vyzve Engerau Boys a bude si chcieť upevniť prvé miesto v tabuľke. V doterajšom priebehu nezaváhal majster ani v jednom zápase a v úlohe favorita pôjde samozrejme aj do tohto duelu.

O ôsmej sa o prvé víťazstvo pokúsia Predátori, ktorí vyzvú predposledné GPS Ovsište. Chalanom z Petržalky sa už v jednom prípade podarilo bodovať naplno, po šiestom kole sa budú snažiť preskočiť Sportwell, ktorý zdolali v úvodnom zápase ročníka.

N3M Superfutbal v minulom kole utrpel prvú porážku, z ktorej sa bude chcieť spamätať čo najskôr. V predposlednom kole základnej časti zmeria sily so Sportwell-om.

Náročný zápas môžu očakávať ligové stálice. Červení diabli si to v stredu rozdajú s nabudenými Whitehorses, ktorí v minulom kole potvrdili predpoklady a zdolali lídra tabuľky. V súťaži poriadne zamiešali karty a v ďalšom kole sa o to pokúsia znova.

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je II.uni-utorok-1024x507.jpg

V druhej lige odštartujú úvodné odvety. Metod na úvod prekvapil iClinic a v prestrelke zvíťazil 9:8. Druhý tím tabuľky sa z prehry v ďalších kolách spamätal a teraz dostane príležitosť chalanom z MFC Metod vrátiť požičané…

Nováčik 2. ligy MT Team potvrdzuje svoje kvality a mieri do boja o prvú ligu. Úspešné ťaženie v súťaží odštartoval práve s FC Bespiritanol, ktorý v úvodnom kole zdolal 6:3.

Ďalší nováčik súťaže vyhral dva zápasy z piatich a v najbližšom zápase sa pokúsi o tretie. Dostane príležitosť vrátiť Sportclinicu vysokú prehru 3:8 z prvého kola a zároveň ho preskočiť v tabuľke. Obaja rivali doteraz nazbierali 7 bodov.

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je II-stvrtok-1024x507.jpg

Vesmírne Goro potvrdilo svoje kvality hneď v prvom kole, v ktorom rozdrtilo Pressburg Smokings 9:2. v najbližšom stretnutí sa ich pokúsi potvrdiť opäť a urobiť výrazný krok k boji o prvú ligu. Pressburg stráca na Goro iba tri body a ako jediný ho ešte môže ohroziť.

Warthog Pistons bol viackrát blízko k víťazstvu, v úvodných zápasoch sa mu to však nepodarilo ani raz. Naposledy podľahol Young Boys o jeden gól a situáciu sa pokúsi napraviť v odvetách. V prvej z nich zmeria sily s The Shadows, s ktorými si v úvodnom zápase podelil body za remízu 6:6.

BPN Legends si novú sezónu určite predstavovali lepšie. V doterajšom priebehu získali iba jeden bod. V odvetách majú rozhodne čo napraviť. V tej prvej sa pokúsia oplatiť tesnú prehru 5:6 chalanom z Young Boys Bratislava.

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je III-utorok-1024x507.jpg

V tretích ligách uvidíme predposledné kolo pred rozdelením súťaže do dvoch skupín. Do prvej bude s určitosťou patriť Gól za život, ktorý v doterajšom priebehu nestratil ani bod. Ďalšie víťazstvo plánuje dosiahnuť v utorok proti Silver Foxes. Líšky sa nachádzajú na piatom mieste, takže ich ešte čaká poriadny boj.

Šancu na prienik do prvej polovice majú stále aj chalani z Die Mannschaft napriek tomu, že doteraz vyhrali iba jeden zápas. Na štvrtý Superfutbal strácajú tri body a túto stratu sa pokúsia dohnať už po súboji s Indi Vindi.

Ďalší náročný duel čaká na Záhradkárov. O deviatej zmerajú sily s FC Corleone, ktorý má v 2. lige len tie najvyššie ambície. Druhý najlepší tím musí vyhrať, aby sa udržal v kontakte s lídrom, na ktorého stráca po piatom kole dva body.

FC KAM má jedinečnú príležitosť preskočiť po priamom súboji Superfutbal Team. Na svojho rivala stráca dva body. Pokiaľ si chce zahrať o postup musí jednoznačne zvíťaziť.

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je III-stvrtok-1024x507.jpg

Rovnaký scenár má aj štvrtková tretia liga. V nej si za víťazstvom suverénnym spôsobom kráča “béčko” Red Devils, ktoré doteraz nestratilo ani bod. Dominanciu chce potvrdiť aj v šiestom zápase, v ktorom vyzve nováčika a zároveň najväčšieho rivala v doterajšom priebehu. Čierneho koňa súťaže zo Šamorína.

FC Diamond má napriek prehre v minulom kole osud vo vlastných rukách. Oproti rivalom má jeden zápas s posledným Kamikadze k dobru a preto môže stále pomýšľať na umiestnenie v prvej štvorke. Do nej sa pokúsi preniknúť už po súboji s FC Cool T.

Hella Team, ktorý sa v tabuľke o skóre nachádza pred FC Diamond totiž zmeria sily s tretím najlepším mužstvom. Farma Engerau B bude chcieť využiť stratu jedného, prípadne oboch vedúcich mužstiev a znížiť bodovú stratu.

Príležitosť na prienik do skupiny o postup majú aj Legendy futbalu. V poslednom zápase šiesteho kola si to o body rozdajú s Kamikazde, ktoré na svoj prvý bod do tabuľky stále čaká.

Start a Conversation

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *