Ovsište čaká najväčšia výzva, boj o 1. miesto v 2. lige

Preview: 4. kolo

Uniliga pokračuje v plnom prúde, na rade je štvrté kolo…

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je I.-uni-1024x507.jpg

Program prvej ligy odštartuje stretnutie rivalov. Červení diabli vyhrali minulý týždeň prvý duel a do zápasu s Engerau Boys pôjdu pozitívne naladení. Engerau Boys sú zatiaľ na treťom mieste tabuľky a svoju pozíciu si budú chcieť uhájiť.

Veľmi náročný duel čaká Predátorov. V ďalšom kole sa totiž postavia rozbehnutému lídrovi tabuľky. Superfutbal.sk N3M ešte nestratil ani jeden bod a je jasným favoritom zápasu.

Tým je samozrejme aj obhajca trofeje. Papalalulu v ďalšom kole zmeria sily s GPS Ovsište. Chlapci z Petržalky im rozhodne neplánujú body len tak darovať a pokúsia sa napodobniť Whitehorses.

Biele kone totiž v minulom kole viacnásobného majstra súťaže poriadne potrápili. Nakoniec mu podľahli 3:5. Na túto nepríjemnú prehru budú chcieť čo najskôr zabudnúť a v 4. kole si pôjdu po víťazstvo. Do cesty sa im postaví SPORTWELL.

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je II.uni-utorok-1024x507.jpg

Štvrté kolo otvoríme zápasom Sportclinicu s MFC Metod. Obe mužstvá v minulom kole zaknihovali veľmi tesné prehry. Víťazstvo v najbližšom zápase by im určite zlepšilo náladu.

Naopak prvé víťazstvo si v 2. najvyššej súťaži pripísal tím FC Bespiritanol. V druhom polčase predviedli chalani fantastický bojovný výkon a otočili skóre so Sportclinic z 2:4 na 5:4. Tento výsledok ich určite povzbudí do ďalších bojov. Aj do toho najbližšieho, v ktorom zmerajú sily s nováčikom BLMN.

Jedným zo šlágrov kola bude súboj dvoch lídrov 2. ligy. iClinic Cafe CF si v posledných dvoch kolách pripísalo dve suverénne víťazstva a vedie tabuľku. Z čela sa ich chystá zosadiť nováčik súťaže MT Team.

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je II-stvrtok-1024x507.jpg

O prvé víťazstvo sa vo štvrtok na úvod pobijú BPN Legends s The Shadows. V doterajšom priebehu sa im podarilo získať iba jeden bod za remízu. Majú tak ideálnu šancu k tomu, aby sa odlepili z dna a zamiešali karty v 2. lige.

V nej máme zatiaľ suverénneho lídra tabuľky, ktorý plánuje svoju silu potvrdiť aj v ďalšom zápase. Young Boys Bratislava sa ale Vesmírne Goro pokúsia zastaviť a v tabuľke sa na neho bodovo dotiahnuť.

Veľmi dôležité tri body získali v minulom kole futbalisti Pressburg Smokings. Vo štvrtok na neho budú chcieť nadviazať ďalším trojbodovým ziskom v súboji s MFC Warthog Pistons.

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je III-utorok-1024x507.jpg

Die Mannschaft schytal v minulom kole poriadny výprask od lídra tabuľky a chuť si bude chcieť napraviť v súboji so Záhradkármi. Tí by si naopak radi pripísali do tabuľky prvé body.

Silver Foxes v minulom kole nečakane prekvapili jedného z najväčších favoritov na postup. FC Corleone obrali o dva body po skvelom výkone. Ten plánujú zopakovať aj s Indi Vindi, ktoré si naposledy “pochutnalo” na FC KAM.

Práve FC Kam čaká ďalší náročný zápas a podľa doterajšieho priebehu možno ten úplne najťažší. Gól za život zatiaľ ničí jedného súpera za druhým a v najbližšom zápase v tom plánuje pokračovať.

Šlágrom 3. ligy bude napriek tomu súboj Superfutbal Teamu s FC Corleone. O deviatej sa pobijú dvaja ašpiranti na postup o druhé miesto v tabuľke.

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je III-stvrtok-1024x507.jpg

Béčko Engerau Boys podalo v minulom kole veľmi bojovný výkon, napriek tomu podľahlo v derby fariem o gól červeným diablom. V ďalšom kole ich rozhodne nečaká jednoduchší súper. Legendy futbalu strácajú na lídra 3 body a tento rozdiel si plánujú minimálne udržať.

Podobne ako Red Devils B. Chalani naposledy hazardovali s výsledkom, čo ich takmer stálo 2 body. Niečomu podobnému sa budú chcieť v ďalších zápasoch vyvarovať. Či sa im to podarí, zistíme už vo štvrtok v súboji s FC Cool T, ktoré naposledy zaknihovalo prvé víťazstvo v súťaži.

Attack Šamorín môže byť čiernym koňom v boji o postup do 2. ligy. Nováčik sa v Unilige aklimatizoval na výbornú a začína vystrkovať rožky. Ambície bude chcieť potvrdiť aj v súboji s Hella Teamom.

Naopak druhý nováčik si v nabitej konkurencii stále zvyká a potrebuje sa zohrať. Prvé body do tabuľky sa pokúsi získať v najbližšom stretnutí s FC Diamond.

Start a Conversation

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *