UNILIGA je pripravená na štart!

PRESTÁVKA JE ZA NAMI! ZAČÍNAME!

Vyzerát to tak, že vláda povolí organizovať aj amatérske súťaže po termíne 3.6 a s radosťou vám oznamujeme, že po “koronapauze” sme pripravení spustiť ligu 9.6.2020!

Znova budeme hrať systémom rovnakým ako v poslednej sezóne. 8 tímov v každej lige, v utorok sa bude hrať 2.Uni aj 3.Uni UTOROK a vo štvrtok sa bude hrať naša 2.Uni aj 3.Uni ŠTVRTOK. V stredu sa hrá naša najvyššia liga, ktorá je momentálne v polsezóne, do najvyššej ligy sa pridá ako už teraz určite vieme tím, ktorý vyhral v druhej lige v minulej sezóne a ním je GPS Ovsište.

Odohráte minimálne 9 zápasov (platí pre II. a III. ligu) – 7 duelov v základnej časti, prvá štvorka hrá o titul systémom 1.-4., 2.-3. a následne finále prípadne boj o 3. miesto a druhá polovica tabuľky hrá o záchranu systémom dvojzápasu 5.-8. a 6.-7.

PLATBA a podstatné info pred začiatkom sezóny

  • úhrada štartovného predĺžená do 15.6.2020 (individuálne sa dá dohodnúť na predĺžení lehoty na úhradu individuálne – treba však písať na info@uni-liga.sk mail)
  • ako prvé je potrebné vypísať formulár na stránke uni-liga.sk/registrácia aby sme vás zaradili do systému
  • štartovný poplatok pre I. ligu je 375€ a pre ostatné ligy 340€
  • prvých 15 hráčov v tíme je bez dodatočného poplatku, následne sa platí za každého hráča nad 15 mužov v tíme, 5€ členský poplatok na hráča (to platí pre všetky súťaže)
  • súpisku si od vás vyžiadame pred začiatkom ročníka, zašleme vám ju (tlačivo) mailom po odoslaní registrácie

UNILIGA sa bude hrať v rovnaké dni

  • UTOROK – II. Uniliga a III. Uniliga
  • STREDA – I. UNILIGA
  • ŠTVRTOK – II.Uniliga a III. Uniliga

Víťaz I. Uniligy získa miestenku na SOCCA Ligu majstrov, získava tiež 1000 €! Víťaz každej ligy sa môže tešiť na nové atraktívne ceny a chýbať nebude ani UNI EVENT 2020!

Koľko hráčov môžete mať na súpiske? – Počet nie je obmedzený, prvých 15 hráčov tímu na súpiske neplatí reg. členský poplatok na hráča, za každého hráča navyše v súpiske však tím platí 5€

Musíme mať dresy? – v I. Unilige sa tento rok budeme zameriavať na to aby každý tím mal rovnaký dres, trenky, ak tak nebude, hráč, ktorý nebude vystrojený podľa poriadku, nemôže hrať. V II. a III. Unilige zatiaľ toto pravidlo neplatí.

Ak som hráč viem sa registrovať aj sám? – Áno vieš sa zaregistrovať na našom webe www.uni-liga.sk v sekcii registrácia ako hráč – hľadám tím. Následne tvoju požiadavku posunieme medzi kapitánov tímov a tí sa ti v prípade záujmu ozvú.

Ak hľadáme hráčov čo robiť? – Napíšte nám mail na info@uni-liga.sk a my vám hráča skúsime pohladať.

Kde si vieme za zľavu kúpiť dresy a iné príslušenstvo? – Uniliga má zľavu v skvelom obchode www.superfutbal.sk, pozrite si stránku a do objednávky zadajte slovo Uniliga, vďaka ktorému získate automaticky zľavu.

Ďalšie otázky prosím smerujte na vedenie súťaže na mail – info@uni-liga.sk

Start a Conversation

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *