Majstrov líg poznáme

UNIEVENT !

Majstrov líg poznáme a budeme ich oceňovať 20.11 od 19:00 v reštaurácii BOINDL!

Chceli by sme v rámci projektu Uniliga poďakovať každému hráčovi za snahu a aktivitu v sezóne 2019 jeseň, ktorá sa v rámci našej II. a III. ligy ako v Utorok tak aj Štvrtok dostala ku koncu. Samozrejme vítaní budú aj naši prvoligisti.

Víťazom gratulujeme. K GPS Ovsište sa v druhej lige pridal aj tím Pressburg Smokings, ktorý si poradil vo finálovom stretnutí s Kart One Arénou. A v našej III. lige sa k utorňajšiemu majstrovi a to tímu BLMN pridá jeden z dvojice Young Boys – Hella Team, práve táto dvojica totiž zajtra odohrá dôležitý duel o víťazstvo, keďže v tejto lige bolo 9 účastníkov, je v nej aj iný formát v rámci play off. Aj vďaka nemu sa odohrá stále aktuálny duel o majstra, s tým rozdielom, že Hella Team musí vyhrať, pretože na spomínaných Boys stráca 2 body.

Odovzdávanie trofejí tento rok znova nevynecháme, naša prvá liga sa bude hrať s rovnakým počtom bodov aj na jar, preto budeme oceňovať len tímy z II. a III. ligy a to ako aj Utorňajšej tak i Štvrtkovej. Budeme tiež vyhlasovať aj individuálnych víťazov ankiet, takže sa určite oplatí prísť!

Na Galavečeri si spomenieme aj na nedávne zosnulého kamaráta a bývalého hráča ligy Patrika Šelmeciho.

Dúfame, že sa s vami na galavečeri vidíme, každý tím, ktorý skončil na prvých 4och miestach vo svojich tabuľkách bude ocenení!

Nechýbajte tak 20.11.2019 od 19:00 na vyhlasovaní UNIEVENT v podniku BOINDL na Fazuľovej ulici v Bratislave, ste všetci srdečne vítaní!

Start a Conversation

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *