Bepon porazený, Papalalulu v trháku !!

Súboj dvoch veľkých rivalov, ktorí zvádzajú veľké boje aj v BLMF mal v poslednom kole rozhodnúť o titule v 1.Unilige. Očakávalo sa, že oba tímy, ktoré patria k špičke malého futbalu na Slovensku si to rozdajú v priamom súboji, no v poslednom hranom kole sa do tohto boja zapojil úradujúci majster Superfutbal N3M.

Mužstvo okolo J.Holeša počas sezóny stratilo niekoľko dôležitých bodov a tie ich vyradili z reálneho boja o celkový titul. Napriek tomu sa z kabíny mladíkov tohto tímu ozývali hlasy, že by radi ovplyvnili vývoj na popredných priečkach a to vzájomnými súbojmi s oboma hlavnými favoritmi.

A prvý z týchto duelov sa odohral v rámci 18.kola, kedy sa N3M postavil proti FC Bepon. Zatiaľ čo tím okolo kapitána Daniela Filipa Mašuloviča mal v nohách 90 minút dohrávaného zápasu v 3.lige Bratislava, na druhej strane manažér Beponu S.Cintavý bol nútený hrať bez Ivana Buchela, ktorý patrí k tým najlepším v mužstve a za stavu 1:4 bol stiahnutý z hry aj zranený E.Szabo.
Zápas skončil až nečakane hladkým víťazstvom N3M 7:1, keď sa do gólových štatistík zapísali postupne F.Mašulovič (2), A.Nedorost, K.Šlahor, M.Rigo, S.Antálek a R.Zemko. Za Bepon sa presadil len Ľ.Félix.

(Smutní hráči FC Bepon, zdroj: facebook FC Bepon)

K zápasu sa vyjadrili aj manažéri oboch mužstiev:

S.Cintavý (FC Bepon): “Keďže v jednom momente sa na ihrisku v drese súpera objavili traja hráči z ligovými skúsenosťami a dvaja, ktorí na to čakajú, by bola hanba keby nás nezdolali. V prípade, ak by takto nastupovali pravidelne, nemohli by stratiť počas sezóny ani bod. Jediná šanca ako bodovať by bola, ak by sme nastúpili v plnej sile pri plnom zdraví, od čoho sme v tomto zápase boli veľmi vzdialení.”

J.Holeš (N3M): “Do zápasu sme išli s rešpektom, ale uvedomujúc si svoju silu napriek tomu, že takmer všetci z hráčov mali v nohách 90 minút z veľkého futbalu. Napriek tomu sme súpera k takmer ničomu nepustili. V zápase sme jasne dominovali a zaslúžene vyhrali. Výkon aký sme podali bol pre mňa ukážkový a ak sa v takejto zostave zídeme aj naďalej, myslím si že nás môže poraziť len málokto.”

 

Papalalulu si bez problémov poradilo so Špekulantami a tým pádom sa v tabuľke vzdialilo od svojho najväčšieho súpera na 5 bodov. Ak chce Bepon získať titul, musí nielenže vyhrať všetky zostávajúce zápasy, ale spoliehať sa aj na zakopnutie svojho súpera. Práve to môže však prísť v zápase s N3M, ktoré má momentálne fantastickú formu a paradoxne môže pomôcť svojmu poslednému súperovi.

Start a Conversation

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *