3. Uniliga

3. UNILIGA

Počet tímov: 16

Herný systém: každý tím odohrá 1 súťažné stretnutia s každým tímom v rámci ligy, následne sa liga rozdelí na dve 8-členné skupiny (skupina o postup: tímy na 1.-8.mieste;skupina o vypadnutie: tímy na 9.-16.mieste)

Kontaktná osoba: Roman Vorlíček

Kontakt: info@uni-liga.sk

Najbližšie zápasy

DátumMatchČas/VýsledokLeagueSezóna

Rozlosovanie

DátumMatchČas/VýsledokLeagueSezóna
FC Legends — Z ničoho nič3. Uniliga2018/2019
FC Bepon Legends — FC Bespiritanol B3. Uniliga2018/2019
FK Bratislava — Hella Team3. Uniliga2018/2019
Auto Motor a Šport — Superfutbal Team3. Uniliga2018/2019
Silver Foxes — Jokerit FK3. Uniliga2018/2019
FC KAM — Young Boys Bratislava3. Uniliga2018/2019
Die Mannschaft — KK Football Agency3. Uniliga2018/2019
Z ničoho nič — Záhradkári3. Uniliga2018/2019
Young Boys Bratislava — Hella Team3. Uniliga2018/2019
Die Mannschaft — Superfutbal Team3. Uniliga2018/2019
KK Football Agency — Auto Motor a Šport3. Uniliga2018/2019
Silver Foxes — FC Bepon Legends3. Uniliga2018/2019
Jokerit FK — FC Bespiritanol B3. Uniliga2018/2019
FC KAM — FK Bratislava3. Uniliga2018/2019
FC Legends — Záhradkári3. Uniliga2018/2019
Jokerit FK — FC Bepon Legends3. Uniliga2018/2019
Die Mannschaft — Auto Motor a Šport3. Uniliga2018/2019
KK Football Agency — Superfutbal Team3. Uniliga2018/2019
Silver Foxes — FC Bespiritanol B3. Uniliga2018/2019
FC KAM — Hella Team3. Uniliga2018/2019
Young Boys Bratislava — FK Bratislava3. Uniliga2018/2019
Auto Motor a Šport — Záhradkári3. Uniliga2018/2019
Superfutbal Team — FC Blue Dragons3. Uniliga2018/2019
FC Bepon Legends — FK Bratislava3. Uniliga2018/2019
Die Mannschaft — FC Legends3. Uniliga2018/2019
KK Football Agency — Z ničoho nič3. Uniliga2018/2019
Silver Foxes — FC KAM3. Uniliga2018/2019
Jokerit FK — Young Boys Bratislava3. Uniliga2018/2019
FC Bespiritanol B — Hella Team3. Uniliga2018/2019
Jokerit FK — FK Bratislava3. Uniliga2018/2019
Superfutbal Team — FC Legends3. Uniliga2018/2019
FC Bepon Legends — Hella Team3. Uniliga2018/2019
FC Bespiritanol B — FC KAM3. Uniliga2018/2019
Die Mannschaft — Z ničoho nič3. Uniliga2018/2019
Silver Foxes — Young Boys Bratislava3. Uniliga2018/2019
KK Football Agency — Záhradkári3. Uniliga2018/2019
FC Cool T — FC Blue Dragons3. Uniliga2018/2019
KK Football Agency — FC Blue Dragons3. Uniliga2018/2019
Superfutbal Team — Z ničoho nič3. Uniliga2018/2019
FC Bepon Legends — FC KAM3. Uniliga2018/2019
Die Mannschaft — Záhradkári3. Uniliga2018/2019
Auto Motor a Šport — FC Legends3. Uniliga2018/2019
Silver Foxes — FK Bratislava3. Uniliga2018/2019
Jokerit FK — Hella Team3. Uniliga2018/2019
FC Bespiritanol B — Young Boys Bratislava3. Uniliga2018/2019
Die Mannschaft — FC Blue Dragons3. Uniliga2018/2019
Hella Team — KK Football Agency3. Uniliga2018/2019
FC Bepon Legends — Young Boys Bratislava3. Uniliga2018/2019
FK Bratislava — Záhradkári3. Uniliga2018/2019
Hella Team — FC Blue Dragons3. Uniliga2018/2019
FC BPN Legends — FC Cool T3. Uniliga2018/2019
FC KAM — FC Legends3. Uniliga2018/2019
Young Boys Bratislava — Z ničoho nič3. Uniliga2018/2019
Silver Foxes — Die Mannschaft3. Uniliga2018/2019
Jokerit FK — KK Football Agency3. Uniliga2018/2019
FC Bespiritanol B — Superfutbal Team3. Uniliga2018/2019
Záhradkári — FC Blue Dragons3. Uniliga2018/2019
Z ničoho nič — FC Blue Dragons3. Uniliga2018/2019
Young Boys Bratislava — Záhradkári3. Uniliga2018/2019
Hella Team — Die Mannschaft3. Uniliga2018/2019
Silver Foxes — KK Football Agency3. Uniliga2018/2019
FC Bespiritanol B — FC Legends3. Uniliga2018/2019
FC KAM — Z ničoho nič3. Uniliga2018/2019
Jokerit FK — FC Cool T3. Uniliga2018/2019
FC BPN Legends — Superfutbal Team3. Uniliga2018/2019
FK Bratislava — FC Blue Dragons3. Uniliga2018/2019
Silver Foxes — FC Cool T3. Uniliga2018/2019
Jokerit FK — Superfutbal Team3. Uniliga2018/2019
FC Bespiritanol B — Z ničoho nič3. Uniliga2018/2019
FC KAM — Záhradkári3. Uniliga2018/2019
FK Bratislava — Die Mannschaft3. Uniliga2018/2019
FC BPN Legends — FC Legends3. Uniliga2018/2019
Young Boys Bratislava — FC Blue Dragons3. Uniliga2018/2019
Silver Foxes — Superfutbal Team3. Uniliga2018/2019
Hella Team — FC Cool T3. Uniliga2018/2019
FC Bespiritanol B — Záhradkári3. Uniliga2018/2019
Young Boys Bratislava — Die Mannschaft3. Uniliga2018/2019
FK Bratislava — KK Football Agency3. Uniliga2018/2019
Jokerit FK — FC Legends3. Uniliga2018/2019
FC BPN Legends — Z ničoho nič3. Uniliga2018/2019
FC KAM — FC Blue Dragons3. Uniliga2018/2019
FC Bespiritanol B — FC Blue Dragons3. Uniliga2018/2019
Silver Foxes — Hella Team3. Uniliga2018/2019
FC Bespiritanol B — FK Bratislava3. Uniliga2018/2019
KK Football Agency — FC Legends3. Uniliga2018/2019
Jokerit FK — FC KAM3. Uniliga2018/2019
FC Cool T — Z ničoho nič3. Uniliga2018/2019
Superfutbal Team — Záhradkári3. Uniliga2018/2019
Silver Foxes — FC Legends3. Uniliga2018/2019
Hella Team — Superfutbal Team3. Uniliga2018/2019
FC BPN Legends — Záhradkári3. Uniliga2018/2019
FC KAM — Die Mannschaft3. Uniliga2018/2019
Young Boys Bratislava — KK Football Agency3. Uniliga2018/2019
Jokerit FK — Z ničoho nič3. Uniliga2018/2019
FK Bratislava — FC Cool T3. Uniliga2018/2019
Silver Foxes — Z ničoho nič3. Uniliga2018/2019
Jokerit FK — Záhradkári3. Uniliga2018/2019
FC Bespiritanol B — Die Mannschaft3. Uniliga2018/2019
FC KAM — KK Football Agency3. Uniliga2018/2019
Young Boys Bratislava — FC Cool T3. Uniliga2018/2019
FC BPN Legends — FC Blue Dragons3. Uniliga2018/2019
FK Bratislava — Superfutbal Team3. Uniliga2018/2019
Hella Team — FC Legends3. Uniliga2018/2019
FC Legends — FC Blue Dragons3. Uniliga2018/2019
Silver Foxes — Záhradkári3. Uniliga2018/2019
FC KAM — FC Cool T3. Uniliga2018/2019
FC BPN Legends — Die Mannschaft3. Uniliga2018/2019
FC Bespiritanol B — KK Football Agency3. Uniliga2018/2019
Young Boys Bratislava — Superfutbal Team3. Uniliga2018/2019
Jokerit FK — FC Blue Dragons3. Uniliga2018/2019
FK Bratislava — FC Legends3. Uniliga2018/2019
Hella Team — Z ničoho nič3. Uniliga2018/2019
Young Boys Bratislava — FC Legends3. Uniliga2018/2019
FK Bratislava — Z ničoho nič3. Uniliga2018/2019
Jokerit FK — Die Mannschaft3. Uniliga2018/2019
FC BPN Legends — KK Football Agency3. Uniliga2018/2019
FC Bespiritanol B — FC Cool T3. Uniliga2018/2019
Silver Foxes — FC Blue Dragons3. Uniliga2018/2019
FC KAM — Superfutbal Team3. Uniliga2018/2019
Hella Team — Záhradkári3. Uniliga2018/2019
Jokerit FK — FK Bratislava3. UL Play-out2018/2019
FK Bratislava — Záhradkári3. UL Play-out2018/2019
Silver Foxes — FK Bratislava3. UL Play-out2018/2019
FK Bratislava — Die Mannschaft3. UL Play-out2018/2019
Z ničoho nič — FK Bratislava3. UL Play-out2018/2019
FC Legends — FK Bratislava3. UL Play-out2018/2019
FC KAM — FK Bratislava3. UL Play-out2018/2019
Silver Foxes — FC Legends3. UL Play-out2018/2019
Die Mannschaft — Z ničoho nič3. UL Play-out2018/2019
FC KAM — Záhradkári3. UL Play-out2018/2019
KK Football Agency — Superfutbal Team3. UL Play-off2018/2019
FC BPN Legends — Hella Team3. UL Play-off2018/2019
FC Blue Dragons — FC Bespiritanol B3. UL Play-off2018/2019
FC Cool T — Young Boys Bratislava3. UL Play-off2018/2019
Die Mannschaft — FC KAM3. UL Play-out2018/2019
Jokerit FK — Záhradkári3. UL Play-out2018/2019
Z ničoho nič — FC Legends3. UL Play-out2018/2019
FC BPN Legends — FC Bespiritanol B3. UL Play-off2018/2019
Superfutbal Team — Young Boys Bratislava3. UL Play-off2018/2019
FC Cool T — Hella Team3. UL Play-off2018/2019
KK Football Agency — FC Blue Dragons3. UL Play-off2018/2019
Záhradkári — Silver Foxes3. UL Play-out2018/2019
Z ničoho nič — FC KAM3. UL Play-out2018/2019
FC Bespiritanol B — FC Cool T3. UL Play-off2018/2019
Hella Team — KK Football Agency3. UL Play-off2018/2019
Jokerit FK — FC Legends3. UL Play-out2018/2019
FC BPN Legends — Young Boys Bratislava3. UL Play-off2018/2019
Superfutbal Team — FC Blue Dragons3. UL Play-off2018/2019
FC Legends — FC KAM3. UL Play-out2018/2019
Jokerit FK — Silver Foxes3. UL Play-out2018/2019
Záhradkári — Die Mannschaft3. UL Play-out2018/2019
Superfutbal Team — Hella Team3. UL Play-off2018/2019
FC BPN Legends — FC Cool T3. UL Play-off2018/2019
Young Boys Bratislava — FC Blue Dragons3. UL Play-off2018/2019
FC Bespiritanol B — KK Football Agency3. UL Play-off2018/2019
Silver Foxes — Die Mannschaft3. UL Play-out2018/2019
Záhradkári — Z ničoho nič3. UL Play-out2018/2019
FC BPN Legends — FC Blue Dragons3. UL Play-off2018/2019
FC Bespiritanol B — Superfutbal Team3. UL Play-off2018/2019
Jokerit FK — FC KAM3. UL Play-out2018/2019
FC Cool T — KK Football Agency3. UL Play-off2018/2019
Young Boys Bratislava — Hella Team3. UL Play-off2018/2019
Silver Foxes — Z ničoho nič3. UL Play-out2018/2019
Jokerit FK — Die Mannschaft3. UL Play-out2018/2019
FC Legends — Záhradkári3. UL Play-out2018/2019
FC Cool T — Superfutbal Team3. UL Play-off2018/2019
FC BPN Legends — KK Football Agency3. UL Play-off2018/2019
FC Blue Dragons — Hella Team3. UL Play-off2018/2019
Young Boys Bratislava — FC Bespiritanol B3. UL Play-off2018/2019
FC KAM — Silver Foxes3. UL Play-out2018/2019
Jokerit FK — Z ničoho nič3. UL Play-out2018/2019
Die Mannschaft — FC Legends3. UL Play-out2018/2019
KK Football Agency — Young Boys Bratislava3. UL Play-off2018/2019
FC BPN Legends — Superfutbal Team3. UL Play-off2018/2019
Hella Team — FC Bespiritanol B3. UL Play-off2018/2019
FC Blue Dragons — FC Cool T3. UL Play-off2018/2019

Tabuľka

PozClubPWDLFAGDPts
1221714150955552
2221444128884046
32214261621095344
4221408124883642
52211471361013537
6221066106881836
7221039105125-2033
822102101451202532
DátumMatchČas/VýsledokGroundČlánok
KK Football Agency — Superfutbal Team
Mladá Garda
FC BPN Legends — Hella Team
Mladá Garda
FC Blue Dragons — FC Bespiritanol B
Mladá Garda
FC Cool T — Young Boys Bratislava
Mladá Garda
FC BPN Legends — FC Bespiritanol B
Mladá Garda
Superfutbal Team — Young Boys Bratislava
Mladá Garda
FC Cool T — Hella Team
Mladá Garda
KK Football Agency — FC Blue Dragons
Mladá Garda
FC Bespiritanol B — FC Cool T
Mladá Garda
Hella Team — KK Football Agency
Mladá Garda
FC BPN Legends — Young Boys Bratislava
Mladá Garda
Superfutbal Team — FC Blue Dragons
Mladá Garda
Superfutbal Team — Hella Team
Mladá Garda
FC BPN Legends — FC Cool T
Mladá Garda
Young Boys Bratislava — FC Blue Dragons
Mladá Garda
FC Bespiritanol B — KK Football Agency
Mladá Garda
FC BPN Legends — FC Blue Dragons
Mladá Garda
FC Bespiritanol B — Superfutbal Team
Mladá Garda
FC Cool T — KK Football Agency
Mladá Garda
Young Boys Bratislava — Hella Team
Mladá Garda
FC Cool T — Superfutbal Team
Mladá Garda
FC BPN Legends — KK Football Agency
Mladá Garda
FC Blue Dragons — Hella Team
Mladá Garda
Young Boys Bratislava — FC Bespiritanol B
Mladá Garda
KK Football Agency — Young Boys Bratislava
Mladá Garda
FC BPN Legends — Superfutbal Team
Mladá Garda
Hella Team — FC Bespiritanol B
Mladá Garda
FC Blue Dragons — FC Cool T
Mladá Garda

Tabuľka

PozClubPWDLFAGDPts
12212191311102137
2221138124972736
32210210124992532
42210210112110232
5228113134177-4325
622511679148-6916
722401878173-9512
8FK Bratislava2200220110-1100
DátumMatchČas/VýsledokGroundČlánok
Jokerit FK — FK Bratislava
Mladá Garda
FK Bratislava — Záhradkári
Mladá Garda
Silver Foxes — FK Bratislava
Mladá Garda
FK Bratislava — Die Mannschaft
Mladá Garda
Z ničoho nič — FK Bratislava
Mladá Garda
FC Legends — FK Bratislava
Mladá Garda
FC KAM — FK Bratislava
Mladá Garda
Silver Foxes — FC Legends
Mladá Garda
Die Mannschaft — Z ničoho nič
Mladá Garda
FC KAM — Záhradkári
Mladá Garda
Die Mannschaft — FC KAM
Mladá Garda
Jokerit FK — Záhradkári
Mladá Garda
Z ničoho nič — FC Legends
Mladá Garda
Záhradkári — Silver Foxes
Mladá Garda
Z ničoho nič — FC KAM
Mladá Garda
Jokerit FK — FC Legends
Mladá Garda
FC Legends — FC KAM
Mladá Garda
Jokerit FK — Silver Foxes
Mladá Garda
Záhradkári — Die Mannschaft
Mladá Garda
Silver Foxes — Die Mannschaft
Mladá Garda
Záhradkári — Z ničoho nič
Mladá Garda
Jokerit FK — FC KAM
Mladá Garda
Silver Foxes — Z ničoho nič
Mladá Garda
Jokerit FK — Die Mannschaft
Mladá Garda
FC Legends — Záhradkári
Mladá Garda
FC KAM — Silver Foxes
Mladá Garda
Jokerit FK — Z ničoho nič
Mladá Garda
Die Mannschaft — FC Legends
Mladá Garda

Tabuľka

PozClubPWDLFAGDPts
1221714150955552
2221444128884046
32214261621095344
4221408124883642
52211471361013537
62212191311102137
7221138124972736
8221066106881836
9221039105125-2033
1022102101451202532
112210210124992532
122210210112110232
13228113134177-4325
1422511679148-6916
1522401878173-9512
16FK Bratislava2200220110-1100

Štatistiky hráčov

PozíciaHráčClubGoalsAppearancesYellow CardsRed Cards
1Maroš KrižanEngerau Boys512510
2Marek Miklaš-381710
3Michal OndrekFC Bespiritanol342100
4Pavol PodobníkFC Legends301800
5Peter ČechSilver Foxes302010
6Lukáš ŽilavýYoung Boys Bratislava272130
7Marián HudákHella Team272410
8Lukáš BôtošJokerit FK272100
9Miňo NestorikFC BPN Legends262100
10Jakub Sarka-262010
11Marek LompartFC Blue Dragons252100
12Lukáš BímYoung Boys Bratislava222031
13Adam GálaFC Artmedia222000
14Peter Pollák-212120
15Tomáš HnátHella Team212200
16Erik TóthFC Cool T213610
17Jozef VlašičYoung Boys Bratislava211900
18Róbert Jacik-202000
19Martin Caňo1.FC Pressburg201700
20Michal Caňo1.FC Pressburg201100
21Adam JurgaDie Mannschaft201900
22Jakub BačaKK Football Agency201910
23Michal DubovanJokerit FK202151
24Pavol KrížKK Football Agency171120
25Csaba Csámpai-172300
26Dominik KnotekYoung Boys Bratislava172100
27Filip ŽilavýYoung Boys Bratislava162100
28Igor RágalaZ ničoho nič141900
29Juraj NguyenFC Cool T142100
30Lukáš FajnorSuperfutbal Team142010
31Martin RágalaZ ničoho nič141810
32Ladislav DubovanJokerit FK142100
33Tomáš Frantz-141500
34Pavol MáťušDie Mannschaft131910
35Roman VorličekFC Cool T132100
36Emil OmastaSuperfutbal Team131200
37Marián MoravecDie Mannschaft131900
38Tomáš UngerHella Team132210
39Alex PutzFC BPN Legends132100
40Matej Sluka-122100
41Patrik GrmánKK Football Agency122010
42Juro Fábry-121400
43Peter Janáč1.FC Pressburg B122111
44Peter KindelSilver Foxes122000
45Marek VuongSilver Foxes122210
46Oliver NovákHella Team122200
47Karol KačvinskýFC KAM111710
48Martin MarkovičFC BPN Legends111911
49Michal Dudáš1.FC Pressburg112900
50Filip KubranSuperfutbal Team111410
51Jozef FerenczFC Bespiritanol B112000
52Roland AlföldiSilver Foxes111900
53Ondrej MančuškaKK Football Agency102010
54Marcel RusnakHella Team101910
55Adam PellegriniFC Cool T102110
56Lukáš PátekZáhradkári91410
57Adrián Brzobohatý-91800
58Dávid Macej-92220
59Marek OndrekFC Bespiritanol B92000
60Štefan BaranyaiSilver Foxes92000
61Jakub HodálKK Football Agency91100
62René Kollár-92010
63Tomáš TrankovičFC BPN Legends91510
64Braňo TrgalaFC Bepon B92110
65Attila VicenaHella Team82200
66Lukáš HricaEngerau Boys81300
67Samuel SvíbaFC Blue Dragons82110
68Martin MazákJokerit FK81900
69Marek GešnábelFC KAM81900
70Lukáš KováčSuperfutbal Team82010
71Stano CintavýFC Bepon B82100
72Šimon KubranSuperfutbal Team81700
73Lukáš KovácsKK Football Agency72000
74Marek JakubčíkFC Legends7800
75Vladimír ČillíkFC KAM71910
76Jakub SeewaldZ ničoho nič71800
77Róbert HankoJokerit FK72100
78Ján SzollosFC KAM71900
79Peter RambalaFC Bespiritanol B72100
80František Ševčík-71900
81Ján KostolníkFC Cool T73610
82Peter VanekZáhradkári71910
83Roman KonečnýHella Team72201
84Adam NaňoFC KAM71900
85Adrián Drobný-72100
86Daniel MišekZáhradkári72100
87Radovan SujaMenežeris62011
88Lukáš KrupaFC Blue Dragons61420
89Marcel MotykaZáhradkári61910
90Lukáš CapcaraJokerit FK62100
91Dominik KulášFC Cool T63610
92Filip Kubelka-61310
93Robert Kmeťo-61800
94Jozef BiznárDie Mannschaft61900
95Daniel LučaiKK Football Agency62000
96Tomáš SedláčekFC Cool T62110
97Michal ŠestákFC Blue Dragons61410
98Ľudovít FélixFC Bepon B61400
99Roman Michalík-62000
100Kristián OmastaSuperfutbal Team6900
101Robo LatikaSuperfutbal Team61700
102Peter RosenbergSilver Foxes61300
103Patrik DulovičHella Team6900
104Tomáš MorávekFC Cool T62000
105Dan PavelkaZáhradkári51900
106Oliver KrupčiakFC Legends53700
107Daniel LysákFC Bepon B52100
108Miro ZadubenecDie Mannschaft51900
109Michal DrapákZ ničoho nič51800
110Gábor ZolcerZ ničoho nič5600
111Andrej BohušDie Mannschaft51710
112Viktor KorenýKK Football Agency52000
113Martin Priganc1.FC Pressburg B51900
114Erik Melich-51800
115Róbert SzalaiSilver Foxes52000
116Martin KomkaKK Football Agency52000
117Michal MlynárFC Blue Dragons41200
118Juraj HodálKK Football Agency41100
119Lukáš BučkoFC Legends41501
120Leonard LaukoZáhradkári41211
121Marián Gábriš-42110
122Mahmod Bassam Zaved-41400
123Richard BílekFC BPN Legends42220
124Jakub Kovaľ-42100
125Peter LošonskýKK Football Agency41020
126Roland BachratýFC Cool T41800
127Roman FlendrovskýZáhradkári41900
128Richard KarasFK Zafickari4100
129Michal RimovskýZáhradkári42100
130Pán IvanFC Legends41510
131Viktor FilloDie Mannschaft41910
132Stanislav PolomskýFK Bratislava4700
133Fakhreddine ElmoukhlesZáhradkári41900
134Marek HradílekFC BPN Legends41900
135Martin BabinguiKK Football Agency4800
136Daniel MišíkZ ničoho nič3700
137Ján OndrekFC Bespiritanol B31500
138Jakub BerníkFC Legends31600
139Dušan MladýZ ničoho nič31800
140Marko FeitlFC Blue Dragons3701
141Teodor PongóSilver Foxes32000
142Michal DuchoňDie Mannschaft31600
143Branislav FodorFC Bespiritanol3600
144Patrik BučekFC KAM31900
145Roman HričoFC KAM31900
146Milan BitalaEngerau Boys3100
147Lukáš IvanJokerit FK31200
148Roman KovácsDie Mannschaft31900
149Peter HenešSilver Foxes32000
150Martin SekoFC Legends31400
151Damir ŠčerbaSuperfutbal Team31200
152Erik KyselákEngerau Boys21300
153Štefan MikoFK Bratislava2700
154Peter KošútZ ničoho nič21800
155Michal BrezinaZáhradkári21900
156Erik Sadloň-22100
157Matej VolekYoung Boys Bratislava22100
158Dávid Gireth-21800
159Richard PolákKK Football Agency22010
160Tomáš FaboFC Blue Dragons21110
161Mário NemčekZáhradkári21100
162Matej ŠimkoJokerit FK21400
163Ján PolomskýFK Bratislava2700
164Stanislav Gallo-21900
165Patrik VerkinSilver Foxes22000
166Vlado SochaničFK Bratislava2310
167Matej Kreščanko-22100
168Boris KatriňákHella Team22200
169Jano HlavatýFC Blue Dragons2100
170Oliver FarkašFC BPN Legends21100
171Matúš VrábelFC Legends2710
172Lubomir LaktatFC BPN Legends21200
173Andrej JancíkFC Bespiritanol21710
174Javer GusejnovFC Legends21700
175Pavol Bernáth-21700
176Viliam RedlerFC Artmedia21200
177Maroš FürsterJokerit FK22100
178Erik MolnárFC Cool T12100
179Michal VydrnákZ ničoho nič11800
180Patrik BerenčiHella Team1600
181Peter Slovák-12000
182Matej RežňákSilver Foxes1410
183Alojz ZedníkHella Team12200
184Ján ČechFC Legends11500
185Filip KočišYoung Boys Bratislava12100
186Alan TichýFK Zafickari12201
187Marek BuckulčíkFC Blue Dragons1600
188Thomas IssaFC Legends11500
189Filip ŠulekDie Mannschaft11900
190Michal StolárJokerit FK11400
191Pavol BrtkoFC KAM11900
192Robert BestroEngerau Boys12010
193Laco Filipek-12020
194Andrej HricaFC Blue Dragons1700
195Jaroslav BaranZáhradkári12100
196Peter KinderKK Football Agency1201
197Peter Fáber-11900
198Michal AnkhelyiEngerau Boys11100
199Roman SilvánDie Mannschaft11900
200Ján HricaZáhradkári11900