3. Uniliga – štvrtok

Herný systém:
1-kolovo každý s každým, následne sa tímy rozdelia do 2 skupín (skupina o postup: 1. – 4. miesto a skupina o udržanie: 5. – 8. miesto)





3. Uniliga - štvrtok

PozKlubPWDLFAGDPts
1440042152712
24301221849
34202241596
43201191816
542023031-16
641032128-73
741032434-103
83003629-230

Výsledky 3. UL – štvrtok

DátumZápasČas/VýsledokLigaČlánok
Attack Šamorín — Hella Team3. UL štvrtok - ZČ
Kamikadze — FC Diamond3. UL štvrtok - ZČ
Farma Engerau B — Legendy futbalu3. UL štvrtok - ZČ
FC Red Devils B — FC Cool T3. UL štvrtok - ZČ
FC Cool T — Kamikadze3. UL štvrtok - ZČ
FC Diamond — Hella Team3. UL štvrtok - ZČ
Farma Engerau B — FC Red Devils B3. UL štvrtok - ZČ
Attack Šamorín — Legendy futbalu3. UL štvrtok - ZČ
FC Diamond — Legendy futbalu3. UL štvrtok - ZČ
Hella Team — FC Cool T3. UL štvrtok - ZČ
Farma Engerau B — Attack Šamorín3. UL štvrtok - ZČ
Kamikadze — FC Red Devils B3. UL štvrtok - ZČ
Hella Team — FC Red Devils B3. UL štvrtok - ZČ
FC Cool T — Legendy futbalu3. UL štvrtok - ZČ
Farma Engerau B — Kamikadze3. UL štvrtok - ZČ
FC Diamond — Attack Šamorín3. UL štvrtok - ZČ

Štatistiky 3. UL - štvrtok

HráčKlubGoalsYellow CardsRed Cards
svkLukáš BučkoFC Corleone1200
svkMatúš Opálek-1000
Tomáš UngerHella Team900
svkBranislav Boček-600
svkTomáš PolcerLegendy futbalu600
svkAdrián EdmárAttack Šamorín600
svkDaniel Hošták-620
Jakub Barniak-600
svkDominik Paxner-500
svkRoman KonečnýHella Team500
Dominik KulášFC Cool T500
svkDaniel PodhorecLegendy futbalu500
svkMartin Mancoš-501
svkJozef NagyAttack Šamorín400
svkIstván KálmánAttack Šamorín400
Erik TóthFC Cool T400
svkDušan VangelLegendy futbalu400
Pavol Andrášik-400
svkDávid Kalmár-400
svkPavol KatrenčíkFC Corleone400
Pavel SujaFC Cool T310
Roman VorličekFC Cool T300
svkMartin MaleckýFC Red Devils300
svkPatrik Minár-300
Tomáš SedláčekFC Cool T300
svkJán MalíkLegendy futbalu300
Michal BílekRozhodcovia Uniliga210
svkPeter HolzmannKamikadze200
Marián HudákHella Team200
svkDavid Macej-200
Tomáš HnátHella Team210
svkMarek ViktorínFC Corleone200
Martia Babingui-200
svkKristián StruhalikAttack Šamorín200
svkDenis MoravčíkFarma Engerau B200
Štefan KarolčíkFC Red Devils B200
Roland BachratýFC Cool T200
Nikolas Šubin-200
Robert Kmeťo-200
svkRudolf FöldváryAttack Šamorín200
svkMartin JuranFarma Engerau B100
svkPavol PodobníkDie Mannschaft100
Rudolf Vrábel-100
svkMichal MorávekKamikadze100
Oliver NovákHella Team100
Mário Topor-100
svkDejan Súkala-110
Dominik PodhájeczkýFarma Engerau B100
svkMário PetrášLegendy futbalu100
svkDenis Petrovič-111
svkVladimír RežnýKamikadze100
svkRadoslav Zlacký-110
Marek Žitný-100
svkMatúš PaulovičFC Diamond100
Ľuboš HorváthEngerau Boys100
Matej DobranskýHella Team100
Roman Valovič-100
Ján KostolníkFC Cool T100
svkDávid RemžaAttack Šamorín100
svkMartin CsibaFarma Engerau B100
svkMaroš ZrubanKamikadze100
svkRoman TomšaKamikadze100
svkTomáš LászlóAttack Šamorín110
svkMarek MýtnyFarma Engerau B100
svkKristián HorváthAttack Šamorín100
svkAttila RigóAttack Šamorín100
Peter JanáčFC Cool T100
Filip KollárEngerau Boys000
Martin Schwinghammer-000
svkMaroš FürsterFC Diamond000
svkRichard KarasHella Team000
Pavol FilaFC Cool T000
Ronald VörosFarma Engerau B000
Attila VicenaHella Team000
svkMichal Hežely-000
Richard Mach-000
Patrik Kürthy-000
Adam HederaKart One Arena000
Marián Kristeľ-000
svkMarek SchvantnerFC Diamond000
svkRichard PetrovskýEngerau Boys000
svkAndrej CsibaEngerau Boys000
svkRoman GašparKamikadze000
Samuel Haister-000
svkJán ŽiakKamikadze000
Peter CigasFC Cool T000
Martin BratkaFarma Engerau B000
Martin HalasFarma Engerau B000
Milan VorlicekFC Cool T000
Boris KatriňákHella Team000
Andrej KucerkaFC Cool T000
Filip SvobodaFarma Engerau B000
Vladimír TomíkN3M B000
Juraj NguyenFC Cool T000
Peter BanziYoung Boys Bratislava000
Šimon KubranSuperfutbal Team000
Radovan SujaMenežeris000
svkMaximilián Kolárovský-001
Erik Melich-000
Damir Ščerba-000
Sašo ČjepaSuperfutbal Team000
svkEmil OmastaSuperfutbal Team000
svkAlexander ČobrdaSuperfutbal Team000
Dávid Šuster-000
Lukáš ŽilavýBLMN000
Matej RužičkaYoung Boys Bratislava000
Dávid LenhartYoung Boys Bratislava000
Kristián Omasta-000
Patrik TóthYoung Boys Bratislava000
Tomáš MalcovičHella Team000
Filip ŽilavýYoung Boys Bratislava000
Branislav ŠkrdlaYoung Boys Bratislava000
Erik Sadloň-000
Marek RemisovskyYoung Boys Bratislava000
Tomáš KrajčírovičFarma Engerau B000
Dominik KnotekYoung Boys Bratislava000
Branislav CichoBLMN000
Martin HrúzYoung Boys Bratislava000
Lukas LovasYoung Boys Bratislava000
svkRobo LatikaSuperfutbal Team000
svkTamás IlléšAttack Šamorín000
svkPavol Šverha-000
Erik MolnárFC Cool T000
svkFilip Kubelka-000
svkMarek ŠtrbákFC Diamond000
Peter HegiFarma Engerau B000
Martin BalkoFarma Engerau B000
Patrik Moravčík-000
svkIvan MachoKamikadze000
Jozef VlašičYoung Boys Bratislava000
Peter Práznovský-000
Tomáš MorávekFC Cool T000
Alan TichýEngerau Boys000
Michal PetrovičFarma Engerau B000
svkIvan KřížekDie Mannschaft000
svkDominik PeškoAttack Šamorín000
Javer Gusejnov-000
svkMichal LíškaKamikadze000
Filip KubranSuperfutbal Team000
Lukáš FajnorSuperfutbal Team000
Lukáš KováčSuperfutbal Team000
Roman Michalík-000
Anton HalaszEngerau Boys000
svkRoman LetkoKamikadze000
svkMartin KrištofKamikadze000
svkTomáš Beňo-000
svkLeonard BotlóAttack Šamorín010
Ján KotuľákHella Team000