Futbaltour logo

FutbalTour

Cestovná kancelária FutbalTour.sk bola založená v máji 2011, pričom nadviazala na pôvodnú spoločnosť Poď Na Futbal, ktorá fungovala od roku 2008.

Hlavným zámerom CK je ponúknuť kvalitný a kompletný servis futbalovým priaznivcom a klientom, ktorí majú záujem navštíviť najlepšie zápasy.

  • Sídlo CK je v Bratislave a aktuálne má spoločnosť 8 interných zamestnancov plus ďalších externých spolupracovníkov-delegátov pôsobiacich v najnavštevovanejších mestách ako sú Londýn, Barcelona, Miláno, Manchester, Liverpool či Mníchov.
  • V sezóne 2014/15 sme na zápasy prepravili viac ako 4000 klientov zo Slovenska, Česka, Rakúska a Švajčiarska. Od roku 2016 rozširujeme pôsobnosť aj do Maďarska. Foto klientov zo zájazdov
  • Spolupracujeme výhradne s overenými a spoľahlivými partnermi. Od sezóny 2014/2015 je CK FutbalTour.sk oficiálnym partnerom jedného z najslávnejších klubov sveta – FC Barcelona.
  • Medzi spokojnými klientmi sú desiatky menších či väčších firiem, ktoré prekvapili svojich obchodných partnerov, upevnili vzťahy alebo potešili zamestnancov výletom za futbalom. Z našich zákazníkov sa stávajú pravidelní klienti a partneri. Spolupracujeme s HC Slovan Bratislava, Digi Sport a ďalšími. 
  • Samozrejmosťou je individuálny prístup k požiadavkám každého klienta. Pripravíme optimálny zájazd na mieru. Prečítajte si blogy zo zájazdov.
  • Pre náročnejšiu klientelu zabezpečíme VIP vstupenky a kompletný servis.

Najpopulárnejšie sú zájazdy na prestížnu Ligu majstrov, anglickú Premier League, španielsku Primera Divisón, ale obrovským ťahákom je čoraz viac aj nemecká Bundesliga.

Logickým vyústením bolo rozšírenie spoločnosti Premier Sport Tour s.r.o. a vznik českej pobočky FotbalTour.cz, rakúskej pobočky FussballTour.at a švajčiarskej FussballTour.ch. Čoraz viac klientov tiež využíva služby pridružených CK HokejTour.sk a CK SportsTour.sk.

Sprostredkujeme nezabudnuteľný športový zážitok v akejkoľvek oblasti a kdekoľvek na svete. S klientmi sme si pozreli priamo z hľadísk svetové šampionáty v hokeji, tenis na Roland Garros, Wimbledone, navštívili sme atraktívne súboje v boxe, basketbalové zápasy a aj motoristické podujatia, predovšetkým Formulu 1.